O nas

krótka historia naszej firmy

Witamy

Przeszłość Salonu Meblowego SAGA sięga 1999r., od którego okres prężnego rozwoju trwa do teraz. Przez lata zbieraliśmy doświadczenia, dzięki którym dziś doskonale udaje nam się znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla każdego Klienta. Nasz Salon prezentuje najnowsze kolekcje mebli różnych producentów, również tych przodujących na rynku meblarskim, co nieustannie inspiruje do zmian.

Odwiedź nas!

Głównym jednak i przewodnim zakresem naszej działalności jest produkcja mebli z wykorzystaniem najnowszych technologii. Podczas wszystkich lat naszej pracy, z powodzeniem udało nam się zrealizować ogromne spektrum zleceń z całego kraju – kuchnie, szafy, zabudowy, meble pokojowe, łazienkowe i wiele innych (można je obejrzeć tutaj). Należy jednak podkreślić, iż wszystkie przedsięwzięcia są realizacją naszych projektów. Pragniemy dzielić się naszą pasją z Klientami, tworząc niepowtarzalną atmosferę w ich domach i środowiskach.

Nasza firma oferuje meble najwyższej jakości. Używamy wyłącznie najlepszych materiałów, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu są one nie tylko zaprojektowane w zgodzie z nowymi trendami, ale także charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Oferujemy meble do każdego rodzaju pomieszczeń - salonu, sypialni czy kuchnie na wymiar. Nasi pracownicy z chęcią doradzą przy wyborze właściwych mebli odpowiednich do wymagań naszych klientów.

Skontaktuj się z nami a przygotujemy dla Ciebie darmowy projekt!
Kontakt do naszego PROJEKTANTA – 605 413 140!

Naszym mottem jest produkcja mebli najwyższej jakości z zachowaniem Polskich Norm oraz wszelkich reguł sztuki meblarskiej w oparciu o sprawdzone materiały oraz technologie.